HAKKIMIZDA

 

Eshli Design, kuyumculuk sektörünün merkezi Kapalıçarşı’nın uzayıp giden daracık sokakları, tarihi hanları ve ustalığın miras kaldığı atölyelerinde, 1970 yılından bu yana altın takıların tasarımı, üretimi ve satışı konusunda kazanılan bilgi ve tecrübe ışığında yeni bir kurumsal kimlikle 2018 yılında kuruldu.


Uzak geçmişten gelen altın takı işlemeciliği zanaati ile günümüzün modern, kullanışlı ve pratik tasarım hatlarını bir araya getirmeyi hedefleyen Eshli Design, altın takıları sadece lüks bir zevk olmaktan çıkarıp, herkesin ulaşabileceği bir aksesuar haline getirmektedir.


Tasarımlarında ana tema olarak geleneksel köklerini unutmayan bir modernliği, her kesime hitap edecek şekilde özgünlüğü ve abartıdan uzak sade ve yalın bir şıklığı kullanan Eshli Design, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden markasını büyütmeyi hedeflemektedir.


Eshli Design yenilikçi ve araştırmacı bir tasarım firmasıdır. En yeniyi, en iyiyi, en farklıyı, en şıkı arayıp bulur ve bu tasarımları altın ve değerli taşlarla birleştirip, siz değerli müşterilerine sunar.